Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 105526
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Épületgépészeti kivitelező cég keres megbízható, munkájára igényes AWI hegesztőt csőszerelő szaktudással.

Feladatok

Elvárások

Amit nyújtunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak megfelel, úgy küldje el szakmai, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre: info@scsgyor.hu

[leiras_rovid] => Épületgépészeti kivitelező cég keres megbízható, munkájára igényes AWI hegesztőt csőszerelő szaktudással. Feladatok kiosztott projektek, hegesztési munkák ellátása, szerelési feladatok végrehajtása napi egyeztetés a projektvezetővel kivitelezési feladatok ellátása csőrendszerek telepítése, szerelése szűrők, védő [cim] => AWI hegesztő, csőszerelő szaktudással [hely] => Győr-Moson-Sopron megye [hely_id] => 8 [telepules] => Győr [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => info@scsgyor.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Start Complex Service Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2019-10-10 07:29:41 [lekeres_datum] => 2019-10-10 07:29:41 [premium_datum] => 2019-11-09 06:29:41 [lejarat_datum] => 2019-11-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49335 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 187 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49335 [munkak_num] => 0 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Start Complex Service Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 06204411099 [szamlazasicim] => 9011 Győr, Váci Mihály u. 130. ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49335 [vezeteknev] => Lázár-Szentpéteri [keresztnev] => Olga [felhasznalonev] => startcomplex [jelszo] => 4bfad3b4a2920cfbdf6f9bd65eb27edd [email] => info@scsgyor.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 78.131.76.197 [datum] => 2019-01-19 08:51:29 [bejelentkezes_datum] => 2019-01-19 08:51:29 [hirlevel_datum] => 2019-01-19 08:51:29 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )