Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 115611
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Budakalászi Auchan áruháznál újonnan nyíló élményparkba keresünk nappali tagozatos diákokat!

Számtalan trambulin, játék, mászófal, ninja warrior sziget várja mindazokat, akik próbára akarják tenni ügyességüket.

Jelentkezz, ha egy igazán vidám, élményteli csapathoz szeretnél csatlakozni!

ANIMÁTOR

Várható feladatok:

Munkaidő:

Órabér:

Elvárások:

Várható kezdés: január vége, február eleje

[leiras_rovid] => Budakalászi Auchan áruháznál újonnan nyíló élményparkba keresünk nappali tagozatos diákokat! Számtalan trambulin, játék, mászófal, ninja warrior sziget várja mindazokat, akik próbára akarják tenni ügyességüket. Jelentkezz , ha egy igazán vidám, élményteli csapathoz szeretnél csatlakozni! ANIMÁTOR Várható feladatok: [cim] => Jelentkezz, ha egy igazán vidám, élményteli csapathoz szeretnél csatlakozni! [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Budakalász [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => munka@pensum.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Pensum Group Nyrt. [kapcsolattarto] => Vincze Krisztina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-04-02 12:58:54 [lekeres_datum] => 2020-04-02 12:58:54 [premium_datum] => 2020-07-01 12:58:54 [lejarat_datum] => 2020-07-02 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49855 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 181 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49855 [munkak_num] => 126 [jelentkezes_num] => 992 [cegnev] => Pensum Group Nyrt. [weboldal] => [telefonszam] => 203901745 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49855 [vezeteknev] => Kurdi [keresztnev] => Ferenc [felhasznalonev] => pensum [jelszo] => 5a85dbe7d4caf596d8bf2c5dc4355957 [email] => ferenc.kurdi@pensum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-25 17:07:09 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [hirlevel_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )