Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 114732
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Van főállásod, de szeretnéd kiegészíteni a fizetésedet?
Rugalmas munkaidőbeosztásban dolgozhatsz, akár egy műszakban is!

Feladatok

Elvárások

Ha vállalod a 12 órás műszakot, jelentkezz még ma!
Jelentkezz hozzánk pároddal, barátaiddal, családoddal, mi biztosítjuk számotokra, hogy egy műszakban dolgozzatok.

PÁLYAKEZDŐK, NYUGDÍJASOK és DIÁKOK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Mit biztosítunk munkádért cserébe?

Telefonszám: 06-20/256-6060
E-mail: g.kardos@trekwalder.com

[leiras_rovid] =>

[cim] => Jelentkezz hozzánk Részmunkaidős csomagoló pozícióra Csongrádra! EMELT 2020-as BÉR! [hely] => Csongrád megye [hely_id] => 6 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000knJnrQAE [email] => d.kalmar@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Gyöngyi Kardos [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-26 17:09:12 [lekeres_datum] => 2020-03-26 17:09:12 [premium_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [lejarat_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000knJnrQAE [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 70 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 438 [jelentkezes_num] => 908 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 ) ) )