Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113268
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Kazánüzemeltető - Bécs

Jól jönne egy osztrák fizetés? Van villanyszerelői, kazánfűtő vagy üzemeltető végzettséged és még németül is tudsz beszélni, írni? Már régóta vársz egy igazán jó lehetőségre, csak félsz beleugrani az ismeretlenbe? Most itt a tökéletes lehetőség, mert segítjük a munkába állásod, hogy Neked minél könnyeb dolgod legyen. Bécs szívében lévő vezető energiaszolgáltató társaság számára keresünk kazánházi berendezések üzemeltetésére, karbantartására gépészeti/villanyszerelői/kazán berendezés technikusi végzettséggel rendelkező új kollégákat.

Mindennapokban a következő feladatok elvégzésében számítunk Rád:
•    Hulladékkazánok, gőzturbinák, kondenzátorok és meleg víz kazánok üzemeltetése, karbantartása és javítása lesz a feladatod.
•    Gondoskodni fogsz a hőenergia ellátásához szükséges gépek, berendezések, készülékek és rendszerek szakszerű, biztonságos és energiatakarékos üzemeltetéséről.

Téged keresünk, ha:
•    Rendelkezel valamilyen műszaki végzettséggel, előnyt jelent, ha kazánfűtő/kazán kezelői vagy villanyszerelő végzettséged van.
•    Legyenek üzemi tűzoltási ismereteid, esetleg tűzvédelmi szakvizsgád.
•    B kategóriás jogosítványodra és német nyelvtudásra is szükséged lesz a pozíció betöltéséhez.
•    A jó fizikai felkészültség, állóképesség fontos, mert több műszakban kell majd dolgoznod.
•    Légy nyitott a tanulásra, mert itt rengeteg lehetőséged lesz rá.

Összegyűjtöttük Neked, hogy miért jó döntés hozzánk csatlakoznod:
•    A munkádért cserébe versenyképes nemzetközi bérezésre számíthatsz, minimum 2200 € bruttó/hó
•    Plusz juttatások minősítéseid, végzettségeid, tapasztalataid után.
•    Túlórák korrekt rendezése.
•    Folyamatos fejlődés, kiemelkedő szakmai környezet, ahol valódi karriert építhetsz magadnak.
•    A munkába jutásod is egyszerű lesz, mivel a tömegközlekedés is tökéletes.
•    A munkahelyi körülményekben is érezni fogod, hogy nyugat-európába érkeztél, saját kantin, üzemorvosi rendelő és sok más juttatás vár.
•    És mindez 1 órányira a magyar határtól Bécsben, így szeretteid elérhető távolságban maradnak.
•    + 1 érv: ha anyagi segítségre van szükséged a kezdéshez, az AIDe Wien induló kölcsönét is igénybe veheted.

Várjuk fényképes német nyelvű önéletrajzod.

Munkavégzés helye: /

[leiras_rovid] => Kazánüzemeltető - Bécs Jól jönne egy osztrák fizetés? Van villanyszerelői, kazánfűtő vagy üzemeltető végzettséged és még németül is tudsz beszélni, írni? Már régóta vársz egy igazán jó lehetőségre, csak félsz beleugrani az ismeretlenbe? Most itt a tökéletes lehetőség, mert segítjük a munkába állásod, hogy [cim] => Kazánüzemeltető - Bécs [hely] => Külföld [hely_id] => 23 [telepules] => Ausztria [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => http://www.aidehungary.hu/allas/856/kazanuzemelteto-becs.html [email] => allas@aidehungary.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => AIDe-Hungary Personal Service Ltd. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-17 07:41:11 [lekeres_datum] => 2020-03-17 07:41:11 [premium_datum] => 2020-04-16 07:41:11 [lejarat_datum] => 2020-04-17 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49814 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 96 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49814 [munkak_num] => 19 [jelentkezes_num] => 9 [cegnev] => AIDe-Hungary Personal Service Ltd. [weboldal] => http://www.aidehungary.hu/ [telefonszam] => 704343951 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49814 [vezeteknev] => Lukács [keresztnev] => László [felhasznalonev] => aidehungary [jelszo] => 40e2936757a2695028f3ca1a24eb12ab [email] => lukacs.laszlo@aidehungary.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-04 12:10:59 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-04 12:10:59 [hirlevel_datum] => 2020-03-04 12:10:59 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )