Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 114759
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szívesen dolgoznál laboratóriumi környezetben, és érdekel a gyógyszergyártás? Szakmailag fejlődnél, egy olyan vállalat tagjaként, ahol a legmodernebb technikai feltételek is adottak?
Jelentkezz Partnerünk budapesti csapatába, ahol igazi szakemberré válhatsz!

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

Az elindulást kereső Pályakezdők, és az új kihívásokra vágyó tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Ha kérdésed van írj a szeged@trenkwalder.com címünkre, vagy hívd a +36 20 390 0762 telefonszámot bizalommal!

[leiras_rovid] =>

[cim] => Labor technikus [hely] => Csongrád megye [hely_id] => 6 [telepules] => Szeged [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t5800000Zt15uAAB [email] => d.kalmar@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Dávid Kalmár [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-03-26 17:09:12 [lekeres_datum] => 2020-03-26 17:09:12 [premium_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [lejarat_datum] => 2020-04-25 18:09:08 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t5800000Zt15uAAB [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 259 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 414 [jelentkezes_num] => 801 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 ) ) )