Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119819
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Acélszerkezetek összeállítása, darabolása Lemezhajlítás, méretre vágás valamint az előzőek összeszerelése, hegesztése Egyszerű, betanított hegesztési feladatok

Elvárások:

Szakirányú középfokú végzettség (szakmunkás, szakiskolai vagy OKJ) Munkaidő Egy műszakos munkarend: 05:30-14:10 Amit kínálunk Az érvényes közegészségügyi előírásoknak megfelelő munkakörülmények (testhő mérése, fertőtlenítés, egyéni védőeszközök biztosítása) Bruttó 1211 Ft/óra + teljesítménybónusz Cafeteria Támogatott egészséges étkezési lehetőség Utazási költségtérítés (tömegközlekedés vagy saját autó esetében is) Munkaruha biztosítása Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál Családi rendezvények, sportolási lehetőség Korszerű géppark és munkaeszközök Előnyt jelent: Hasonló területen szerzett tapasztalat Németországi központtal rendelkező partnercégünk a gép- és berendezésgyártás területén tevékenykedik. A nyírbátori telephelyen 1994 óta a konstrukciótól kezdve a teljes gépgyártásig végigvezetik a folyamatot, ezáltal garantálva a kiváló minőségi termékek előállítását. [leiras_rovid] => [cim] => Lemezdaraboló [hely] => Szabolcs-Szatmár-Bereg megye [hely_id] => 16 [telepules] => Nyírbátor [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => nyiregyhaza@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-18 09:00:09 [lekeres_datum] => 2020-05-18 09:00:09 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-05-29 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31413 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 38 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 31 [jelentkezes_num] => 68 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )