Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113071
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

A munkáltató ajánlata:

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

[leiras_rovid] => Feladatok: SMT gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése Első darab jóváhagyásának elvégzése Átállási listák kitöltése Feder-utántöltés, szitamosás Darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll Verifikációs állomások (teszterek, vizuális ellenőrző berendezések) adatainak ellenőrzése Hibaü [cim] => SMT operátor - Székesfehérvár [hely] => Fejér megye [hely_id] => 7 [telepules] => Székesfehérvár [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => szekesfehervar@manatwork.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => 06209673093 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => manatwork [kapcsolattarto] => Szekeres Edina [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-11 06:10:34 [lekeres_datum] => 2020-03-11 06:10:34 [premium_datum] => 2020-04-10 06:10:34 [lejarat_datum] => 2020-04-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49817 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 62 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49817 [munkak_num] => 116 [jelentkezes_num] => 136 [cegnev] => manatwork [weboldal] => manatwork.hu [telefonszam] => 204752323 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49817 [vezeteknev] => Barna [keresztnev] => Nikolett [felhasznalonev] => manatwork [jelszo] => 7fecf72f9968a91b17170b5eaeaa1028 [email] => barna.nikolett@manatwork.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-05 16:37:57 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-05 16:37:57 [hirlevel_datum] => 2020-03-05 16:37:57 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )