Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 114020
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Dunaharasztiban tevékenykedő partnerünk részére, hosszútávú munkavégzésre keresünk teherautó szerelőt!

Partnerünk kiemelkedő minőségű, megbízható, kényelmes és környezetbarát tehergépjárműveket, városi és távolsági autóbuszokat kínál ügyfelei és partnerei számára Magyarországon. A vállalat teljes körű szolgáltatásokat biztosít a jármű- vagy alkatrész vásárlástól kezdve a finanszírozáson át a rendszeres karbantartásig. A cég nagy hangsúlyt fektet a dolgozói továbbképzésére, így ha velünk dolgozol, biztos lehetsz abban, hogy szakmailag fejlődni fogsz!

Feladataid lesznek:

Mennyit tudsz keresni?

Kiket keresünk?
Ezen a munkahelyen olyan munkavállalókat tudunk alkalmazni, akik rendelkeznek szakirányú autószerelő végzettséggel és tapasztalattal és felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel.

Előny, ha van menetíró készülék illesztési jogosultságod, technikus bizonyítványod, tanúsítványadói jogosultságod, műszaki vizsgabiztos képesítésed, C-D-E kategóriás jogosítványod, német vagy angol nyelvtudásod vagy hegesztési gyakorlatod!

[leiras_rovid] => Dunaharasztiban tevékenykedő partnerünk részére, hosszútávú munkavégzésre keresünk teherautó szerelőt! Partnerünk kiemelkedő minőségű, megbízható, kényelmes és környezetbarát tehergépjárműveket, városi és távolsági autóbuszokat kínál ügyfelei és partnerei számára Magyarországon. A vállalat teljes körű [cim] => Teherautó szerelő [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Dunaharaszti [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => munka@pensum.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Pensum Group Nyrt. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 13:21:08 [lekeres_datum] => 2020-03-26 13:21:08 [premium_datum] => 2020-06-24 13:21:08 [lejarat_datum] => 2020-06-26 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49855 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 49 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49855 [munkak_num] => 128 [jelentkezes_num] => 530 [cegnev] => Pensum Group Nyrt. [weboldal] => [telefonszam] => 203901745 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49855 [vezeteknev] => Kurdi [keresztnev] => Ferenc [felhasznalonev] => pensum [jelszo] => 5a85dbe7d4caf596d8bf2c5dc4355957 [email] => ferenc.kurdi@pensum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-25 17:07:09 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [hirlevel_datum] => 2020-03-25 17:07:09 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )