Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131208
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Vízi szárnyas toll- és pehely feldolgozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások
Középszintű szakirányú végzettség
Min. 2 év szakmai tapasztalat
Pontosság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
Többműszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
PLC programozási ismeret
Kisteljesítményű kazánfűtő végzettség
Ipari olaj és gáztüzelő berendezés kezelő végzettség targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)

Főbb feladatok, munkák
Üzem területén található termelő berendezések állapotának folyamatos figyelése, hibák javítása
Épületvillamossági, erőátviteli rendszerek, eszközök karbantartása
Ezermester feladatok

Megbízóról:
2000-ben történő alapítása óta Európa egyik legmeghatározóbb vízi szárnyas toll- és pehely feldolgozásával foglalkozó cégévé nőtte ki magát.
Kecskeméten található 12000 négyzetméteres központunk mai napig az egyik legnagyobb gyártókapacitással rendelkező tollüzem Európában.

Amit kínálunk
Versenyképes alapbér
Minőségbónusz, mozgóbér
Munkába járás térítése
Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Igény esetén közeli szállás biztosítása

Munkavégzés helye
Kecskemét [leiras_rovid] =>

Vízi szárnyas toll- és pehely feldolgozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat VILLAMOS KARBANTARTÓ pozícióba

[cim] => VILLAMOS KARBANTARTÓ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3405/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [lekeres_datum] => 2020-09-29 12:04:39 [premium_datum] => 2020-10-29 14:04:39 [lejarat_datum] => 2020-11-23 13:40:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3469 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 116 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 76 [jelentkezes_num] => 91 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )