Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 131742
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Villamosipari családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÁRAJÁNLATKÉSZÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Legyen középfokú villamos végzettséged
Legyen 1-3 év szakmai tapasztalatod
Árajánlatkészítésben jártasság
Rendelkezz felhasználói szintű Microsoft Office ismerettel
Amit szeretnénk, hogy akarj és tudj is önállóan dolgozni, valamint, hogy lelkes és motivált legyél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
TERC ajánlatkészítő program ismerete

Főbb feladatok, munkák
Terveket ellenőrzöl
Meglévő költségvetéseket korrigálsz
Teljes, tételes költségvetést készítesz
Átvezeted a terven és a költségvetésen a módosításokat
Kapcsolatot tartasz a beszállító partnerekkel és projektvezetőinkkel
Napi jelentést készítesz a felettesednek

Megbízóról:
1997 decemberében alakult, családi vállalkozásként.
Tevékenységeiket folyamatosan bővítették, a hűtéstechnika villamos kivitelezése mellett vezérlőszekrények gyártásával kezdtek foglalkozni, majd a folyamatosan változó igények mellett az ipari gyártócsarnokok villamos kivitelezésével és a speciális (robbanásveszélyes és porfestő) villamos technológiákkal bővültek.
Az elmúlt években bizonyították, hogy stabil gazdálkodású, folyamatosan fejlődő, a szakmában elismert cég.

Amit kínálunk
Egy biztos lábakon álló munkahelyet
Fejlődési lehetőséget
Változatos munkával töltött napokat, mert nálunk szinte lehetetlen unatkozni
Versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye
Jászberény [leiras_rovid] =>

Villamosipari családi vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat MŰSZAKI ÁRAJÁNLATKÉSZÍTŐ pozícióba

[cim] => MŰSZAKI ÁRAJÁNLATKÉSZÍTŐ [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3440/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [lekeres_datum] => 2020-10-05 06:56:10 [premium_datum] => 2020-11-04 08:56:10 [lejarat_datum] => 2021-01-02 08:06:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3504 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 122 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 73 [jelentkezes_num] => 79 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )