Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134127
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások
Szervizünk speciális önjáró mezőgazdasági gépek javítására CAN-bus- ECU- és PLC felhasználói, továbbá gépészeti- hidraulikai- és pneumatikai ismeretekkel, végzettséggel rendelkező munkatársat keres.
Ha a fentieken kívül könnyen kommunikálsz, jó probléma megoldó képességgel rendelkezel, van jogsid, és nem baj ha néha későn érsz haza jelentkezz bátran.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Okos telefon profi kezelése, valamint az egyéb informatikai eszközök ismerete és kezelése
Megfelelő szakmai végzettség
Mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
Önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
Munkagépek, traktorok, etető kocsik külső helyszínen történő szervizelése és javítása
Az új gépek előírás szerinti beüzemelése
A munkához szükséges alkatrészek megrendelésének felvétele és továbbítása a beszerző kollégák felé
A munka precíz és pontos dokumentálása

Megbízóról:
30 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő,100 %-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég vagyunk.
Országos lefedettséggel végezzük tevékenységünket.
Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehess.
Találkozzunk a meghallgatáson!

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és cafetéria
Alkalmazotti jogviszony
Teljes munkaidő
Stabil munkahelyi háttér
Munkaruházat a próbaidő leteltét követően
Folyamatos munkavégzés egész évben
Fiatalos munkahelyi légkör
Azonnali kezdési lehetőség
Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról, szakmai fejlődésedet a továbbiakban évente a gyártók gyáraiban, tréningek keretében biztosítjuk.
Mobiltelefont biztosítunk, a helyszínekre a cég szerviz autójával biztosítjuk az eljutást

Munkavégzés helye
Országosan pápai központtal [leiras_rovid] =>

Magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket és technológiai berendezéseket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég megbízásából keresünk munkatársat SZERVIZTECHNIKUS pozícióba

[cim] => SZERVIZTECHNIKUS [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3464/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [lekeres_datum] => 2020-10-26 11:46:50 [premium_datum] => 2020-11-25 12:46:50 [lejarat_datum] => 2020-12-19 07:54:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3528 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 61 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 91 [jelentkezes_num] => 126 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )