Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135562
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Vízi közművek rekonstrukciójával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ANYAGBESZERZŐ, RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Microsoft Excel és Word felhasználói szintű kezelése
Precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Targonca vezetői vizsga

Főbb feladatok, munkák
Raktárkészlet változás kezelése
Beérkező anyagok átvétele, telephelyi elhelyezése és nyilvántartása
Projekt anyagok kiadása
Bérgépek kiadása/visszavételezése
Anyagbeszerzésekkel/kiadásokkal kapcsolatos szállítások, megrendelések dokumentálása, ügyintézése
Anyagok bizonylatainak rendszerezése
Kisebb anyagbeszerzések/anyagszállítások elvégzése céges szállítójárművel
Kivitelezés háttértámogatása anyagok, gépek, eszközök logisztikai ügyintézésével

Megbízóról:
Vízi közművek rekonstrukciójával foglalkozik elsősorban dunántúli lefedettséggel.
Fő tevékenységi körei: átemelő felújítás, műtárgy lefedés, technológiai csőszerelés
Működésük során partnereik közt elismerést szereztek mindig megbízható munkavégzésükkel, határidőre való teljesítéssel, tartós műszaki megoldásaikkal.

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés
Hosszútávú munkalehetőség
Rugalmas munkaidő
A munkavégzéshez céges autó, laptop, telefon biztosított

Munkavégzési információk:
Nagykanizsai, illetve felmerülő egyedi anyagbeszerzések esetén Magyarország területe

Munkavégzés helye
Nagykanizsa [leiras_rovid] =>

Vízi közművek rekonstrukciójával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat ANYAGBESZERZŐ, RAKTÁROS pozícióba

[cim] => ANYAGBESZERZŐ, RAKTÁROS [bersav] => [hely] => Zala megye [hely_id] => 21 [telepules] => Nagykanizsa [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3480/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-09 09:48:12 [lekeres_datum] => 2020-11-09 09:48:12 [premium_datum] => 2020-12-09 10:48:12 [lejarat_datum] => 2020-12-05 14:49:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3545 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 152 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 88 [jelentkezes_num] => 126 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )