Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136075
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Ipari csőszigeteléssel és tűzvédelemmel foglakozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CSŐSZIGETELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Szigetelésben szerzett munkatapasztalat
A betanítás utáni önálló munkavégzés
Alapfokú német nyelvismeret
B kategóriás jogosítvány
Kézügyesség
Tanulásra való hajlam

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Szakmai jártasság vagy szakirányú képzettség

Főbb feladatok, munkák
Csövek és légvezetékek szigetelése
Tűzvédelmi szigetelés

Amit kínálunk
Főállású munkakör (bejelentett osztrák munkahely)
Versenyképes jövedelem (fizetés a hivatalos kollektív szerződés alapján)
Heti 4 munkanap
13. és 14. havi juttatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye
Stixneusiedl (Ausztria) [leiras_rovid] =>

Ipari csőszigeteléssel és tűzvédelemmel foglakozó cég megbízásából keresünk munkatársat CSŐSZIGETELŐ pozícióba

[cim] => CSŐSZIGETELŐ [bersav] => [hely] => Külföld [hely_id] => 23 [telepules] => Ausztria [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3489/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-12 14:02:03 [lekeres_datum] => 2020-11-12 14:02:03 [premium_datum] => 2020-12-12 15:02:03 [lejarat_datum] => 2020-12-11 14:29:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3556 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 64 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 82 [jelentkezes_num] => 89 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )