Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136081
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Nagy múltú fémipari partnerünk részére keresünk azonnali kezdéssel munkavállalókat!

Feladatok

Mérési feladatok elvégzése

Kézi egyengető gép kezelése

Minőségellenőrzés

Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások

Kiváló kézügyesség

Magas fokú precizitás

Legalább általános iskolai végzettség

Több műszakos rend vállalása

Amit kínálunk

Hosszú távú szerződés

Azonnali munkába állási lehetőség

Br 1265 Ft/ óra kezdőbér, bérfejlődési lehetőség!

Cafeteria, bónusz betanulás után

Céges buszjárat: Kiskunfélegyháza, Nagykőrös

Munkaruházat

Tiszta, modern környezet

Jelentkezni a gombra kattintva, vagy személyesen kecskeméti irodánkban!

[leiras_rovid] =>

[cim] => Egyengető gépkezelő [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000sNorxQAC [email] => e.danka@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => +36204019610 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Enikő Danka [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-12 14:02:36 [lekeres_datum] => 2020-11-12 14:02:36 [premium_datum] => 2020-12-12 15:02:33 [lejarat_datum] => 2020-12-12 15:02:33 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000sNorxQAC [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 57 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 415 [jelentkezes_num] => 134 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 [bounce] => ) ) )